2427/115
Hugo V. Pedersen (f. København 1870, d. Holte 1959)
To unge kvinder med guldsmykker. Sign. Hugo V. P. Olie på lærred. 65×89.
Mærke fra blændrammen langs kant. Behov for rensning.
Vurdering
Hammerslag
31 bud
1160564 | ||
1158966 (Autobud) | ||
1160564 | ||
1158966 (Autobud) | ||
1160564 | ||
1158966 (Autobud) | ||
1160564 | ||
1158966 (Autobud) | ||
1160564 | ||
1158966 | ||
1160564 (Autobud) | ||
1158966 | ||
1160564 (Autobud) | ||
1158966 | ||
1160564 (Autobud) | ||
1158966 | ||
1160564 | ||
1121262 (Autobud) | ||
1160564 | ||
1121262 (Autobud) | ||
1160564 | ||
1121262 (Autobud) | ||
1160564 | ||
1121262 (Autobud) | ||
1160564 | ||
1121262 (Autobud) | ||
1158966 | ||
1121262 | ||
1160564 (Autobud) | ||
1121262 | ||
1160564 |