2043/322
Russisk Gudsmoderikon “Alle Sørgendes Glæde”. Tempera på træpanel. 19. årh.s bgyndelse. 31×27.
Mindre krakeleringer samt afskalninger.
Ældre malerier, møbler og varia, 19. oktober 2020
Vurdering
Hammerslag