12023/136
Dansk maler, 19. årh.s slutning
Frugtfad på karm. Usign. Olie på lærred. Ramme 40,5×32,5 cm. Lysmål 27,5×19,5 cm.
Ramme med brugsslitage.
Kunst, antikviteter & design, 4. juni 2020
Vurdering
Hammerslag