12023/​136

Dansk maler, 19. årh.s slutning

Frugtfad på karm. Usign. Olie på lærred. Ramme 40,5×32,5 cm. Lysmål 27,5×19,5 cm.

Ramme med brugsslitage.

Kunst, antikviteter & design, 4. juni 2020

Vur­dering

1.500–2.000 DKK

Hammerslag