2137/961
Svensk design
Cirkulært spejl i ramme af fyr. Stemplet Made in Sweden. 1970'erne. Diam. 81.
Stand
Fremstår med mindre alders- og brugsslitage. Enkelte ridser og mærker.
Auktion
Moderne kunst og design, 14. september 2021
Kategori
Vurdering
Solgt
Hammerslag
1 bud
Tidspunkt | Byder | Bud |
---|---|---|