2440/871
Finn Pedersen (f. Klemensker 1944, d. 2014)
Uden titel. Sign. F. P. Olie på lærred. 35×27.
Original stand.
Fra
i
Vurdering
1120483 (Autobud) | ||
957502 | ||
1120483 (Autobud) | ||
800225 | ||
1120483 | ||
800225 | ||
1120483 |