2438/860
Finn Pedersen (f. Klemensker 1944, d. 2014)
“De Tørstige”, 1976–77. Sign. Finn Pedersen; sign. med titel og datering på bagsiden. Olie på lærred. 60×82.
Mindre krakeleringer.
Fra
i
Vurdering
11 bud
880748 (Autobud) | ||
1163919 | ||
880748 | ||
1164103 (Autobud) | ||
880748 | ||
1164103 | ||
880748 (Autobud) | ||
1164103 | ||
880748 (Autobud) | ||
929648 | ||
880748 |