873/894
Lars Nørgård (f. Aalborg 1956)
“En yderst sjælden samling af meget løse ender”, 2010. Sign., betitlet og dateret på bagsiden. Olie på lærred. 110×110.
Malerier, grafik & fotografier, 27. september 2017
Vurdering
Hammerslag