2424/307
Hverdagsliv i bygden. Sign. NN. Relief af udskåret og bemalet træ. 22,5×104.
Fremstår med alders- og brugsslitage.
Ældre malerier, møbler og varia, 10. juni 2024
Vurdering
Hammerslag