Robert Jacobsen (f. København 1912, d. Egtved 1993)
“Tokyo”, 1990. Sign. Rob Jacobsen, 81/250. Litografi i farver. Lysmål 41×56.
Proveniens: Galerie Edeling, København.
Undersøgt i ramme. Original stand.
1114282 | ||
1065716 |