2032/320
Springvandsfigur af støbt kunststen i form af putto holdende en fugl. 20. årh. H. 65.
Fremstår med alders- og brugsslitage. Patina efter vejrlig.
Ældre malerier, møbler og varia, 3. august 2020
Vurdering
Hammerslag
10 bud