2032/​320

Springvandsfigur af støbt kunststen i form af putto holdende en fugl. 20. årh. H. 65.

Fremstår med alders- og brugsslitage. Patina efter vejrlig.

Ældre malerier, møbler og varia, 3. august 2020

Vur­dering

1.000 DKK

Hammerslag

10 bud

(Autobud) 800 DKK
750 DKK
(Autobud) 700 DKK
650 DKK
600 DKK
(Autobud) 550 DKK
500 DKK
270 DKK
260 DKK
250 DKK