2032/251
To bordprydelser af forsølvet metal i form af fugle. 20. årh. H. 12,5–14,5. L. 30–33,5. (2)
Almindelig brugspatina, herunder ridser og mærker.
Ældre malerier, møbler og varia, 3. august 2020
Vurdering
Hammerslag