We Are The Painters, Nicolas Beaumelle; Aurélien Porte
“She looks like a Mountain”, 2012. Sign. på bagsiden WE Are The Painters 12. Mixed media på papir. 50×67×3
Proveniens: New Galerie, Paris. Proveniens: Dansk privatsamling.
Konditionsrapport ved forespørgsel. Kontakt: modernart@bruun-rasmussen.dk
Malerier, skulpturer og grafik, 10. marts 2021