2024/812
Finn Have (f. Nykøbing Mors 1952)
“Mod Megalos Primos” I 1993. Sign. FH 93. Pastel på håndlavet papir. Lysmål 28,5×20. Samt havescene. Sign. Finn Have 96, 326/425. Litografi i farver. Lysmål 49×66. (2)
Moderne kunst og design, 9. juni 2020
Vurdering
Hammerslag