2437/258
To plafonder af forgyldt aluminium med hhv. fire og seks lysarme. Rigt behængt med prismer. 20. årh. Diam. H. 33. Diam. 70 og 40. (2)
Brugsslitage. Der garanteres ikke for funktionaliteten.
Vurdering