2014/598
Claus Bojesen (f. København 1948, d. sst. 2023)
“Nature Morte”, 1977. Begge sign. med titel og datering på bagsiden. Olie på lærred. 27×22 og 22×27. (2)
Original stand med små krakeleringer.
Moderne kunst og design, 31. marts 2020
Vurdering
Hammerslag