1805/555
Peter Martensen (f. Odense 1953)
Figurkompositioner. Alle sign. P. Martensen 2003, HC, hhv. 10/12, 10/12 og 9/12. Tre litografier i farver. Bladstørrelse 16,5×19–17,5×19. (3)
Undersøgt i ramme. Intet at bemærke.
Moderne kunst og design, 30. januar 2018
Vurdering
Hammerslag