2132/945
Kjeld Jensen (f. København 1922, d. sst. 1998)
Komposition. Sign. KJ 88. Olie på lærred. 65×71.
Udstillet: FIAC, Paris 1988.
Moderne kunst og design, 10. august 2021
Vurdering
Hammerslag