2433/​101

Sengustaviansk konsol af forgyldt og bemalet træ med plade af hvd marmor. 18. årh. slutning. H. 80. B. 72. D. 40.

Ridser og mærker. Brugsslitage. Restaureret. Senere plade af hvid Cararrra marmor.

I Lyngby
Vur­dering

15.000 DKK

Hvordan fungerer maksimumbud?