2004/259
Drengeværelsets legetøj
Bestående af diverse trælægetøj bl.a Brio, Tekno Metal Byggekasse No 42, legetøjsbiler fra bl.a Schuco, Tekno og Matchbox mm. Ca. 40 stk.
Mindre buler, ridser og mærker. Fremstår med alders- og brugsslitage. Mangler.
Ældre malerier, møbler og varia, 20. januar 2020
Vurdering
Hammerslag
23 bud