2312/119
Rundt bordur på base, messing, kobber og facetslebet glas, timekrans med romertal. Stemplet 5981. 20. årh. H. 17.
Ridser og mærker. Der garanteres ikke for funktionaliteten.
Ældre malerier, møbler og varia, 20. marts 2023
Vurdering
Hammerslag
26 bud