1908/544
Narcís Gironell (f. Beuda 1969)
“Toy Shop”. Sign. på bagsiden Gironell, 2006. Mixed media på aluminium. 146×114. U.r.
Proveniens: Galerie Rasmus, Odense.
Enkelte minimale overfladseridser.
Moderne kunst og design, 19. februar 2019
Vurdering
Hammerslag