2005/529
Vilhelm Bjerke-Petersen (f. Frederiksberg 1909, d. Halmstad, Sverige 1957)
Komposition. Sign. V.B-P 46. Olie på plade. 37×45.
Behov for let overfladerensning.
Moderne kunst og design, 28. januar 2020
Vurdering
Hammerslag
12 bud