2032/116
Piedestal af gråmalet og marmoreret træ. 20. årh. H. 70. B. 47. D. 47.
Brugsslitage. Ridser og mærker. Afskalninger.
Ældre malerier, møbler og varia, 3. august 2020
Vurdering
Hammerslag