1414/1541
Maurice Lacroix skeleteret lommeur af gulddublé. Nummereret 16180. 20. årh. Vægt ialt 71 gr. Kassediam. 54 mm. Medfølger original kasse og garantibevis. (2)
Med “fod”, så det kan stå selv. Uret virker, men der garanteres ikke for funktionaliteten. Fremstår med mindre alders- og brugsslitage.
Varia, 3. april 2014
Vurdering
Hammerslag
16 bud