1534/688
Jon Stahn (f. 1970)
Figur. Sign. Jon Stahn 2005. Bemalet glasfiber. H. 56.
Proveniens: Galerie Egelund, København.
Moderne kunst og design, 18. august 2015
Vurdering
Hammerslag