Erik A. Frandsen (f. Randers 1957)
Claus Carstensen (f. Sønderborg 1957)
“Analrundfart”. Sign. på bagsiden Claus Carstensen og Erik A. Frandsen. Mixed media på plade. 60×56. Uindrammet.
Proveniens: Poul Jensens samling, Aarhus.
Moderne kunst og design, 2. marts 2021
12 bud