2119/70
Ubekendt maler, 19. årh.
Portræt af herre. Usigneret. Olie på lærred. 60,5×48.
Retoucheringer. Krakeleringer. Behov for let overfladerensning.
Ældre malerier, møbler og varia, 10. maj 2021
Vurdering
Hammerslag