Limited Edition “Happy” clutch af metallisk champagnefarvet lammeskind med rosagyldne beslag, aftagelig kædehank, lås af 18 kt. rosaguld prydet med antagelig fem bevægelige brillantslebne diamanter på i alt ca. 0.50 ct., et rum indvendigt med en flad lomme og lyserødt læderfor. H. 11 x B. 27 x D. 6 cm.
Clutchen er en del af 71 udgaver der er lavet som en Limited Edition kollektion fra Chopard.
Fremstår med mindre alders- og brugsslitage. Få ridser på læder. Alle mål er cirkamål.