12013/192
Mette Møller Bovin (f. Odsherred 1949, Danmark/Frankrig/Island,1967-)
”Mårup havn”. Sign. MM 66. Olie på lærred. 49×69. Rammemål 57×77.
Behov for let overfladerensning. Ramme fremstår med slidtage.
Kunst, antikviteter & design, 26. marts 2020
Vurdering
Hammerslag