2433/243
Fritz Syberg (f. Faaborg 1862, d. Kerteminde 1939)
Parti fra Rosholtgaard. Sign. monogram. Akvarel på papir. Lysmål 46×60.
Undersøgt i ramme. Intet at bemærke.
Vurdering
891240 | ||
1054010 |