12014/99
Svend Nielsen (f. Lellinge 1908, d. 1993)
Parti fra Sandvig, Bornholm. Sign. Svend Nielsen. Olie på lærred. Rammemål 90×119.
Lærred bør strammes op.
Kunst, antikviteter & design, 2. april 2020
Vurdering
Hammerslag