2412/872
Sammenklappeligt bakkebord af bøg, to vendbare bakker med sort og hvid laminat, kanter af bøg. H. 56. Diam. 50.
Stand
Fremstår med mindre alders- og brugsslitage. Enkelte ridser og mærker.
Auktion
Moderne kunst og design, 19. marts 2024
Kategori
Vurdering
Solgt
Hammerslag
6 bud
Tidspunkt | Byder | Bud |
---|---|---|
(Autobud) | ||