866/​1009

Liu Ren (f. 1980)

“Sleepwalker - Forbidden City”, 2007. Ed. of 12. C-print monteret på dibond, signeret, betitlet, nummereret og dateret på forsiden. Indrammet. 70×100 cm.

Proveniens: Galleri Benoni, Copenhagen.

Malerier, grafik & fotografier, 28. september 2016

Vur­dering

10.000–15.000 DKK

Hammerslag

13.000 DKK