Foto endnu ikke klar
895/​311

Et par lågvaser af hvid marmor og forgyldt bronze efter model af Ferdinand Barbedienne (1810 –1892). 20. årh. H. 54. (2)

Konditionsrapport ved forespørgsel. Kontakt: furniture@bruun-rasmussen.dk

Varia, møbler og tæpper, 10. juni 2020

Vur­dering

50.000 DKK

Hammerslag