Foto endnu ikke klar
895/311
Et par lågvaser af hvid marmor og forgyldt bronze efter model af Ferdinand Barbedienne (1810 –1892). 20. årh. H. 54. (2)
Konditionsrapport ved forespørgsel. Kontakt: furniture@bruun-rasmussen.dk
Varia, møbler og tæpper, 10. juni 2020
Vurdering
Hammerslag