2432/​32

Spansk-filippinsk langbord af narratræ (Pterocarpus indicus). 18.-19. årh. L. 240. B. 92.

Brugsslitage. Ridser og mærker. Revner i træet. Restaureret.

I Aarhus
Vur­dering

6.000–8.000 DKK

Hvordan fungerer maksimumbud?