2440/790
Holger Rasmussen (f. Danmark, sølvsmed)
Kurv af lethamret sterlingsølv. 20. årh. Vægt ca. 315 g. H. 16 cm.
Almindelig brugspatina, herunder ridser og mærker.
Fra
i
Vurdering
929851 | ||
1049416 |