2115/286
Engelsk bakkebord af mahogni, stående på profilerede ben, løs bakke. 20. årh. H. 66. L. 71. B. 52.
Ridser og mærker. Brugsslitage. Defekt fodliste.
Ældre malerier, møbler og varia, 12. april 2021
Vurdering
Hammerslag