12023/14
Tebord af flet, front med nedklappelig plade, forben på hjul. 20. årh., første halvdel. H. 73. L. 94. B. 43.
Mindre brugsspor.
Kunst, antikviteter & design, 4. juni 2020
Vurdering
Hammerslag
23 bud