1640/​1677

Frugtfad af porcelæn, KPM, dekoreret i farver og guld med frugt og blomster. 19. årh. L. 38.

Overfladeridser på frugt.

Varia, 6. oktober 2016

Vur­dering

2.000 DKK

Hammerslag