306/​49

Panasonic digital videokamera AG-DVX100A med Leica Dicomar 4.5–45mm 1;1.6 objektiv. Inklusiv kuffert med diverse tilbehør bl.a Sony UTX-H1 mikrofon, batteri, oplader og remote.

Mindre buler, ridser og mærker. Fremstår med alders- og brugsslitage. Bruun Rasmussen garanterer ikke for funktionaliteten.

Tvangssalg, 27. maj 2013

Vur­dering

500 DKK

Hammerslag

3.600 DKK

25 bud

(Autobud) 3.600 DKK
3.600 DKK
(Autobud) 3.200 DKK
3.000 DKK
(Autobud) 2.600 DKK
2.500 DKK
1.650 DKK
(Autobud) 1.600 DKK
1.550 DKK
(Autobud) 1.100 DKK
1.050 DKK
(Autobud) 750 DKK
700 DKK
550 DKK
(Autobud) 500 DKK
500 DKK
(Autobud) 420 DKK
400 DKK
(Autobud) 210 DKK
200 DKK
(Autobud) 160 DKK
155 DKK
(Autobud) 110 DKK
105 DKK
100 DKK