306/49
Panasonic digital videokamera AG-DVX100A med Leica Dicomar 4.5–45mm 1;1.6 objektiv. Inklusiv kuffert med diverse tilbehør bl.a Sony UTX-H1 mikrofon, batteri, oplader og remote.
Mindre buler, ridser og mærker. Fremstår med alders- og brugsslitage. Bruun Rasmussen garanterer ikke for funktionaliteten.
Tvangssalg, 27. maj 2013
Vurdering
Hammerslag
25 bud