12040/​210

Per Kirkeby (f. København 1938, d. sst. 2018)

Fire kompositioner. Sæt på fire litografier. Usign. Trykt på Brøndums Grafiske Værksted, 1991. Motivmål 16,5×12. Rammemål 33×24. (4)

)

Kunst, antikviteter & design, 1. oktober 2020

Vur­dering

1.200 DKK

Hammerslag

650 DKK

650 DKK
600 DKK