12040/210
Per Kirkeby (f. København 1938, d. sst. 2018)
Fire kompositioner. Sæt på fire litografier. Usign. Trykt på Brøndums Grafiske Værksted, 1991. Motivmål 16,5×12. Rammemål 33×24. (4)
)
Kunst, antikviteter & design, 1. oktober 2020
Vurdering
Hammerslag