2426/276
Svensk kommode af bemalet træ. Gustaviansk form, 20. årh. H. 74. B. 74. D. 44.
.
Enkelte ridser og mærker. Brugsslitage. Nøgle medfølger ikke.
Vurdering
Hammerslag
85176 (Autobud) | ||
826041 | ||
85176 |