2426/​276

Svensk kommode af bemalet træ. Gustaviansk form, 20. årh. H. 74. B. 74. D. 44.

.

Enkelte ridser og mærker. Brugsslitage. Nøgle medfølger ikke.

Vur­dering

6.000 DKK

Hammerslag

3.600 DKK

85176 (Autobud) 3.600 DKK
826041 3.400 DKK
85176 3.000 DKK