12003/43
Udstillingsplakat for Tøjhusmuseets særudstilling “Skatte”. Tryksign. Bøgelund 1945. Litografisk tryk i farver. 85×62. Uindrammet.
Små huller i hjørnerne efter tegnstifter ellers i pæn stand.
Kunst, antikviteter & design, 16. januar 2020
Vurdering
Hammerslag