2104/332
Lysberg Hansen & Therp
Lysberg Hansen & Therp: Et par bogreoler af mahogni, hver med justerbare hylder og underskab med to døre. 20. årh. H. 217. B. 101. D. 42. (2)
Ridser og mærker. Brugsslitage. En nøgle medfølger.
Ældre malerier, møbler og varia, 25. januar 2021
Vurdering
Hammerslag