2427/511
Cathrine Raben Davidsen (f. København 1972)
“Echo”, 2011. Sign. CRD på bagsiden. Olie på lærred. 50×40. Uindrammet.
Original stand.
Vurdering
Hammerslag
17 bud
853683 | ||
875579 | ||
853683 | ||
875579 | ||
853683 (Autobud) | ||
875579 | ||
853683 | ||
875579 (Autobud) | ||
853683 | ||
875579 (Autobud) | ||
853683 | ||
875579 | ||
815100 (Autobud) | ||
875579 | ||
815100 | ||
853683 | ||
915291 |