2427/​511

Cathrine Raben Davidsen (f. København 1972)

“Echo”, 2011. Sign. CRD på bagsiden. Olie på lærred. 50×40. Uindrammet.

Original stand.

Vur­dering

30.000 DKK

Hammerslag

48.000 DKK

17 bud

853683 48.000 DKK
875579 46.000 DKK
853683 44.000 DKK
875579 42.000 DKK
853683 (Autobud) 40.000 DKK
875579 38.000 DKK
853683 36.000 DKK
875579 (Autobud) 34.000 DKK
853683 34.000 DKK
875579 (Autobud) 32.000 DKK
853683 30.000 DKK
875579 27.000 DKK
815100 (Autobud) 26.000 DKK
875579 25.000 DKK
815100 23.000 DKK
853683 22.000 DKK
915291 21.000 DKK