1738/1626
Ubekendt kunstner, 20. årh.
En hofnar. Sign. A. Wintergerst. Figur af patineret bronze. H. 24.
Sokkel mangler.
Varia (udskudt), 28. september 2017
Vurdering
Hammerslag
20 bud