1812/922
Mogens Andersen (f. København 1916, d. sst. 2003)
Komposition. Sign. MA 71, 18/100. Litografi i farver. Lysmål 90×65.
Undersøgt i ramme. Intet at bemærke.
Moderne kunst og design, 20. marts 2018
Vurdering
Hammerslag