873/916
Ulrik Møller (f. Vester Åby 1962)
“U.T.”. Sign. på bagsiden Ulrik Møller sep. 95. Olie på lærred. 150×195.
Proveniens: Galleri Christian Dam, København.
Dette emne handles i fuldmoms
Malerier, grafik & fotografier, 27. september 2017
Vurdering
Hammerslag